22 Nisan 2019 Pazartesi

TSE Belgeli Alman İskeleleri

TSE Belgeli Alman İskeleleri

TSE Belgeli Alman İskeleleri
Büyük formatta görmek için tıklayın.
Can güvenliği her zaman bizler için öncelik olmuştur. Yüksek katlı inşaat alanlarında çalışmanın riskli olduğunu hepimiz biliyoruzdur. 
İnsan hayatının önemini göz önüne alarak sizlere bu alanda da hizmetimizi en iyi şekilde icraa etmeye çalışıyoruz. Çalıştığınız alanda kendinizi güvenilir ve rahat bir iskele üzerinde çalışabileceğinizi söylesek şaşırmaz mıydınız?
TSE Belgeli Alman İskelelerimiz hizmetinizde. Her zaman söylediğimiz gibi dünyanın en iyi ve en profesyonel ekipmanlar ile çalışıyoruz ve bunu yaparkende tamamen profesyonel - eğitimli ve alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ile hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.
Önce can ve sonrasında da mal güvenliğinizi de koruyoruz. 
Gerek misyon ve gerekse de vizyonumuz gereği öncelikli olaraş iş güvenliğinizin sağlanması, bizler için temel prensiptir. Destek verdiğimiz işletmelere maddiyattan önce güvenilir bir iş ilişkisi içerisinde faaaliyetlerimizi yürütüyoruz. Aklınıza gelebilecek dünyanın en iyi iskele kurulumlarını yapıyoruz. Her türlü iskele kiralama veya satışlarımız hizmetinize amadedir. 
Bölge İskele olarak hem güvenilir iskele kurulumunda dünyanın en iyisiyiz ve hemde hizmet kalitemizden ödün vermeksizin keslinkle yine Türkiye'nin dünyanın bir numarasıyız. 
TSE Belgeli Alman İskelelerimiz ile sizlere hizmet vermeye daima devam edeceğiz.

TSE Belgeli Alman İskeleleri - Van Bölge İskele


Van Bölge İskele İletişim ve irtibat bilgileri:

Telefon: +90 535 216 8797 (İzzetin KAYUK)
Depo Adresimiz: Seyrantepe Mah. Düzyol 12. Sokak No: 53  - Tuşba / VAN
Site adresimiz: https://www.bolgeiskele.com/
Mail adresimiz: izzettinkayuk65@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder